ביטוח סיעודי  // עושים בדקל סוכנות לביטוח בע"מ

קופות החולים וחברות הביטוח מציעות בתדירות גבוהה מאד ביטוחים סיעודיים ללקוחותיהן וגם ללקוחות חדשים. הרבה אנשים חוששים מן המושג ביטוח סיעודי, ולא יודעים האם להתעלם ולהדחיק את העניין כולו, או שמא לרכוש את הביטוח היקר ביותר ולהשיג איזשהו שקט נפשי. חברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ מציעה לכם ביטוח סיעודי איכותי שמתאים לצרכים שלכם, לתקציב שלכם ולחברת הביטוח שתבחרו להיות מבוטחים בה .

ביטוח סיעודי – למה זה חשוב?
מצב סיעודי הוא מצב שבו האדם אינו מסוגל לבצע בעצמו פעולות בסיסיות כמו לאכול, להתלבש, להתפנות וכדומה, ונזקק לסיוע בכל פעולה. באופן כללי, האנשים שמגיעים למצב כזה הם ברובם אנשים מבוגרים – מעל לגיל 70. ישנם מעט מאד אנשים צעירים מגיל זה אשר מגיעים למצב סיעודי, והם אנשים שנפגעו בתאונת דרכים, תאונת עבודה, פיגוע טרור וכדומה. אמנם, מצבים של פגיעות מהסוג שמנינו מזכים את הנפגעים בקצבאות שונות תחת ביטוחים במקום העבודה, ביטוח חובה של הרכב וכן הלאה. אך טיפול באדם סיעודי הוא טיפול יקר מאד, והקצבאות הללו אינן מספיקות. ביטוח סיעודי, חשוב לדעת, הוא מן הביטוחים היקרים ביותר בתחום הביטוחים באופן כללי, וזאת משום שהתשלום לאדם שהגיע, לא עלינו, למצב סיעודי, גם הוא גבוה מאד, בהתאם לעלויות הטיפול.

כמה עולה טיפול באדם סיעודי?
הטיפול באדם סיעודי הוא יקר מאד. העלות המינימלית של טיפול באדם סיעודי שנמצא בביתו עומדת על כ-8000 ₪ בחודש, אשר מיועדים לתשלום עבור מטפל סיעודי ועבור הוצאות מחיה עבורו, עבור תרופות למטופל, חיתולים ומוצרי ספיגה, ועוד. עבור אדם סיעודי שזקוק לאשפוז במוסד סיעודי ההוצאות גדולות הרבה יותר, ועומדות על בין 10000 ל-15000 ₪ בחודש. הכיסוי שמעניקה המדינה לחולה סיעודי היא מינימלית, ואינה מספיקה לכיסוי ההוצאות כלל. ההוצאות הגבוהות של הטיפול באדם סיעודי הופכות את הצורך בביטוח סיעודי לחיוני מאד. 

דקל סוכנות לביטוח בע"מ
חברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ מאפשרת לכם לבחור בביטוח סיעודי איכותי שמתאים לצרכים שלכם, ומאפשר לכם ליהנות משקט נפשי ומידיעה שיש לכם מקור מימון לכל מצב.
רוצים ביטוח סיעודי? בואו למצוא את השקט הנפשי שלכם עם דקל סוכנות לביטוח בע"מ!
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338