ביטוח סיעודי // רוכשים רק בדקל סוכנות לביטוח בע"מ


כולנו מקווים להאריך ימים ולהגיע עד זקנה ושיבה כאשר אנחנו בריאים ושלמים בגוף ובנפש. אך המציאות מוכיחה כי לא כולם זוכים לכך, ואנשים רבים, במיוחד בגילאים מבוגרים, נזקקים לסיוע ולסיעוד בתחומים רבים של החיים. לצערנו, מקרים כאלה קורים גם בגילאים צעירים, בעקבות מחלות, תאונות וכדומה, אך עדיין הם שכיחים יותר בקרב אנשים בגיל השלישי. ביטוח סיעודי אינו מחזיר לאדם את יכולת התפקוד שלו, אך הוא בהחלט מסייע בפן הכלכלי, ומאפשר טיפול טוב יותר באנשים הזקוקים לסיעוד. דקל סוכנות לביטוח בע"מ מעניקה לכם ביטוח סיעודי איכותי ביותר, שמוריד מכם לפחות עול אחד משמעותי.


ביטוח סיעודי
ביטוח סיעודי נועד לסייע לאנשים אשר הגיעו למצב סיעודי, כלומר אינם מסוגלים לבצע פעולות בסיסיות כמו אכילה, שתיה, רחצה, הלבשה, קימה ושכיבה, הליכה באופן עצמאי ו / או שליטה על הסוגרים. על מנת לקבל ביטוח סיעודי, גובות חברות הביטוח סכום חודשי מסוים. אם המבוטח הגיע, חלילה, למצב סיעודי, חברת הביטוח תממן החזרים עבור טיפולים סיעודיים, עבור מטפלי סיעודיים ועבור אשפוזים סיעודיים, בהתאם לתנאי הפוליסה. לפני החתימה על פוליסה של ביטוח סיעודי, המבוטח נדרש למלא שאלון רפואי. במקרה של מחלת רקע קיימת, חברת הביטוח עשויה לדחות את הבקשה או לחילופין, החברה עשויה לבטח את החולה, אך לדרוש פרמיה יקרה יותר עבור הביטוח.
דקל סוכנות לביטוח בע"מ
אם אתם חושבים לבטח את עצמכם בביטוח סיעודי, אתם עושים החלטה חכמה. והחלטה חכמה עוד יותר תהיה לבטח את עצמכם אצל דקל סוכנות לביטוח בע"מ. סוכנות הביטוח מתמחה באופן מיוחד בביטוח סיעודי, ויכולה להציע לכם הצעות אטרקטיביות המותאמות בדיוק לצרכים שלכם, למצב הרפואי שלכם וכן הלאה. דקל סוכנות לביטוח בע"מ מעניקה לכם כיסויים גבוהים במיוחד על מגוון טיפולים סיעודיים, ותורמת לשקט הנפשי שלכם.
מעוניינים לרכוש ביטוח סיעודי? בואו לרכוש אותו מחברה מקצועית ומנוסה בתחום הביטוח הסיעודי.

פנו עוד  היום לדקל סוכנות לביטוח בע"מ בטלפון 03-5338338
 
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338