יתרונות פוליסת חיסכון // בפוליסות של דקל סוכנות לביטוח בע"מ

פוליסת חיסכון היא אחת הדרכים היעילות שבאמצעותן יכולים אנשים ליצור לעצמם חסכונות לצרכים שונים. פוליסת חיסכון היא מעין תוכנית חיסכון נזילה, ממנה ניתן למשוך כספים בכל עת.פוליסות חיסכון והשקעה הן  תוכניות החיסכון וההשקעה החדשות של חברות הביטוח, התוכניות כוללות בתוכן חיסכון חודשי ו/או הפקדת סכומים חד פעמיים. בשנים האחרונות עם הריבית הנמוכה במשק תכניות חיסכון אלו הניבו לחוסכים בשנים האחרונות רווחים גבוהים מהממוצע באופן משמעותיי אשר
 
יתרונות פוליסת חיסכון 

נזילות: התוכנית נזילה בכל עת וניתנת למשיכה תוך כ- 3  ימי עסקים. ניתן לבצע משיכות חלקיות על פי הצורך או משיכות על פי רווחים.

הפקדות: ניתן להפקיד בכל עת סכום חד פעמי ו/או הפקדה קבועה מידי חודש מכרטיס האשראי או באמצעות הוראת קבע . 
דמי ניהול שקופים וקבועים: דמי הניהול מהצבירה בלבד והינם קבועים ומהווים את העלות היחידה לחוסך , בשונה מקרנות הנאמנות בבנקים  אין עמלות נלוות אחרות כגון שיעור הוספה, עמלות קניה ומכירה, דמי שמירה .

מגוון מסלולי השקעה: לתוכניות מגוון רחב של מסלולי השקעה לבחירה העונים על הצורך של כל חוסך בהתאם לגילו ובהתאם לרמת הסיכון בו יבקש להשקיע .ניתן לשלב בין כמה מסלולים. זהו אחד מיתרונותיה הבולטים של התוכנית המאפשר לעבור בין המסלולים השונים ללא הגבלה וללא עלויות נוספות 

דחיית תשלום מס על הרווחים: המעבר בין מסלולי ההשקעה אינו כרוך בתשלום מס ריווחי הון סכום המס על הרווחים נגבה במועד משיכת  הכספים ,לעומת זאת  בקרן נאמנות בבנק כשנרצה להעביר את כספנו  מקרן לקרן נהיה  חייבים  לפדות את הקרן הראשונה ולשלם מס ריווחי הון. יתרון זה מקנה למשקיע בפוליסות החיסכון להרוויח תשואה גם על הכסף שעדיין לא שולם כמס רווחים.

הטבות מס לגימלאים: מי שמלאו לו 55 שנים לפחות  ב1.1.2003 זכאי לפטור ממס על רווחים עד גובה תיקרה בתוכנית חיסכון זו. על הלקוח להגיש בקשה להחזר מס מפקיד השומה בצירוף אישור תשלום מס מחברת הביטוח .

מעוניינים ליהנות מהטבות מס בפוליסת חיסכון? בואו לקבל את כל הפרטים בחברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ!
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338