אבחון מהיר

שירות אבחון רפואי מהיר בבית חולים פרטי:
אבחון מהיר של בעיה רפואית יכול לשפר את איכות חייך, ולעתים אף להציל חיים. מטרת האבחון המהיר היא לקבוע ללא דיחוי את אפיוני המחלה ואת המצב הרפואי שלך, בלי המתנה מיותרת ובלי תורים של חודשים. האבחון הוא באמצעות רופא מומחה וכולל ביצוע של כל הבדיקות הרפואיות האבחנתיות הנדרשות, במרכז הרפואי הפרטי המשוכלל בישראל "אסותא" ברמת החייל.​

​למי מיועד השירות?
השירות מיועד למעוניינים להבטיח לעצמם ולבני משפחתם את הטיפול הרפואי הפרטי המתקדם והטוב ביותר בזמינות גבוהה בעת הצורך, בלי תקופות המתנה ארוכות, ובלי תלות במימון סל הבריאות הציבורי.
כתב השירות כולל:

o        מוקד טלפוני לאבחון מהיר
o        פגישת אבחון על ידי רופא בבית החולים "אסותא"
o        ביצוע בדיקות אבחנתיות לפי החלטת הרופא:
הבדיקות האבחנתיות ב"אסותא" מאפשרות תוצאות מהירות, במבחר בדיקות שלעתים אינך זכאי להן בהסדר של קופות החולים, בהתחשב במצבך הרפואי, ובמקרים שאתה זכאי להן, ההמתנה לתורים ארוכה ומייגעת, עד כדי חודשים. לעתים מדובר בבדיקות המתבררות כבעלות חשיבות מכרעת לקביעת אופן הטיפול במצבך. ברשימת הבדיקות הנכללות בהרחבה של אבחון רפואי מהיר ב"אסותא" נכללות גם דימות תהודה מגנטית (MRI) וטומוגרפיה ממוחשבת (CT) בטכנולוגיה החדישה בעולם, וכן תהליכי אבחון יקרים נוספים, זאת לצד כל בדיקות השגרה המוכרות כגון בדיקות דם ושתן וצילומי רנטגן.
o קבלת תשובות והפניה להמשך בירור
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338