דקל סוכנות לביטוח בע"מ // השקט לעתיד שלך !

כולנו רוצים לחיות את החיים שלנו מתוך שקט נפשי ורוגע, לדעת שתמיד יהיה לנו טוב ושלעולם לא ניפגע בשום צורה שהיא. אך כמובן, החיים אינם מושלמים, ואף אחד לא יכול להבטיח לנו שאכן שום דבר לא יפגע בנו לעולם. אך אנחנו יכולים לפחות לקנות שקט נפשי, וידיעה שגם אם יקרה לנו משהו רע, יהיה מי שיטפל בנו וידאג לנו. את השלווה הזו קונים, פשוטו כמשמעו, על ידי רכישה של ביטוחים. חברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ מציעה לכם מגוון מסלולי ביטוח לכל מטרה.

מה אנו נותנים לכם?
חברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ מציעה לכם מגוון סוגים של ביטוחים, אשר מתאימים למצבים שונים בחיים. אנו מציעים לכם, למשל, ביטוח חיים, אשר נועד להבטיח שיהיה סעד כלכלי לבני משפחתכם במקרה של מוות, חלילה. אנו מציעים גם ביטוחי בריאות, אשר מסייעים לכם לממן טיפולים רפואיים במקרים שונים, ופיצויים במקרים של מחלות קשות. ביטוח נוסף שאתם יכולים לרכוש אצל דקל סוכנות לביטוח בע"מ הוא ביטוח על אובדן כושר עבודה – במקרה של תאונה, מחלה או כל אירוע אחר, אשר גורם לאובדן כושר עבודה, הביטוח מכסה את אבדן ההכנסות ומאפשר לכם ליהנות מהכנסה קבועה גם לאחר התאונה.

קצת עלינו
חברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ הוקמה על ידי מיקי פז סוכן ביטוח מורשה בכל תחומי הביטוח: ביטוח כללי (אלמנטרי) ,ביטוח פנסיוני ושירותים פיננסים ,מיקי בעל  שם ומוניטין של למעלה מ 16 שנה בענף הביטוח וחבר לשכת סוכני הביטוח בישראל . לדקל סוכנות לביטוח בע"מ ישנו ידע מקצועי רחב בדגש על ביטוחי בריאות וסיעוד אשר מאפשר לכל לקוח לבחור בפוליסת ביטוח שמתאימה בדיוק לו, לצרכים שלו ולגורמי הסיכון שלו . כאשר אתם רוכשים ביטוח כלשהו אצל דקל סוכנות לביטוח בע"מ, אתם יודעים שאתם רוכשים  שקט לעתיד שלכם , מאחר שבמקרים שאנו מעדיפים שלא לחשוב עליהם, חברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ תהיה שם עבורכם, ותסייע לכם לעבור את התקופה הקשה עם ביטחון כלכלי וללא דאגות מיותרות.
דקל סוכנות לביטוח ידועה בשירות האמין והמסור שהיא מעניקה ללקוחותיה. אנחנו בדקל סוכנות לביטוח עומדים מאחורי ההבטחות שלנו ומקיימים אותן על כל פרטיהן. השירות שלנו יעיל ואדיב ואנחנו דואגים ללקוחות שלנו באמינות ונאמנות.
מיקי פז
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון 03-5338338      סניף לוד,  שדרות דוד המלך 3 08-9251175