ביטוח בריאות // לכל מקרה שלא יהיה

למה כדאי בכל זאת לרכוש לביטוח בריאות פרטי?

הרבה אנשים חושבים, שהם לא זקוקים לביטוח בריאות. אחרי הכל, משלמים ביטוח לאומי, יש סל בריאות בסיסי, ומה שנשאר – מקבלים מהביטוחים המשלימים. הלא כן? ובכן, לא תמיד זה נכון. בהשוואה לשאר מדינות ה OECD מערכת הבריאות בישראל היא אחת העמוסות והצפופות ביותר .
כשעובדים עם מערכת הבריאות הציבורית, גם כשיש ביטוח משלים, לפעמים נתקלים בזמני המתנה גבוהים, דלתות נעולות, ובביורוקרטיה רבה ומורכבת.

הרפואה הציבורית בארץ אומנם שואפת להתייעלות והתקדמות, אך לא סוד הדבר שהתורים ארוכים והעומס על הרופאים גדול. ניתוחים שונים מבוצעים על ידי מתמחים ואין אפשרות לבחור את הרופא שיבצע את הטיפול או הניתוח. ביטוח בריאות פרטי, הוא בעצם כיסוי לבעיות הקיימות במערכת הבריאות הציבורית ומאפשר תחושה של ביטחון הנובעת מהידיעה שבכל מקרה שלא יבוא חלילה תוכלו לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר שניתן לקבל בלי קשר למצבכם הכלכלי באותה העת.

אומנם מערכת הבריאות הציבורית הישראלית נחשבת לטובה ביותר בעולם המערבי. אולם, גם היא אינה מכסה את כל מקרי הקיצון האפשריים. לצערנו, אף אחד מאתנו אינו נביא ואיש לא יכול  להבטיח לנו בריאות שלמה לאורך ימים. כל אחד וכל שלב בחיים אפשר להיתקל במצב בריאותי חריג שאינו נכלל בביטוח של קופת החולים ואפילו לא "בביטוח המשלים". כל אחד חייב שיהיה לו ביטוח בריאות פרטי שמכסה את כל האפשרויות עבור עצמו ועבור בני ביתו.

עם פוליסת ביטוח בריאות פרטי אתם תקבלו כיסוי לתרופות שלא נכנסו לסל התרופות הממלכתי,כיסוי מלא להשתלות בחו"ל וכיסוי לניתוחים פרטיים .בנוסף ניתן לרכוש כיסויים נוספים כגון : שירותים אמבולטוריים כמו בדיקות אבחנתיות, התייעצויות עם רופאים מומחים ,אבחון מהיר ,רפואה משלימה פרטית וכו'.

זכרו -זמינות מידית ואבחון מהיר מציל חיים
כשיש לכם ביטוח בריאות פרטי, מדקל סוכנות לביטוח בע"מ, אתם יודעים שאתם בידיים טובות. 
כשאנחנו אומרים שעושים ביטוח בריאות לכל מקרה שלא יהיה, אנחנו אומרים את זה ברצינות. 
דקל סוכנות לביטוח בע"מ עובדת בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח ,כשאתם מחליטים לפנות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ, אנחנו יושבים איתכם ומסבירים לכם את הכל בפגישה אישית על ידי סוכן ביטוח מורשה.
המחירים שלנו זולים גם בהשוואה לחברות הישירות משמע אתה מקבל מחיר ישיר ושירות אישי .
הצוות שלנו  בדקל סוכנות לביטוח ילווה אתכם במהלך התביעה יד ביד אל מול חברת הביטוח וידאג שאכן תקבלו את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי הפוליסה . 
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338