ביטוח חיים // כי אי אפשר לדעת מתי נצטרך זאת

ביטוח חיים זאת לא פריבילגיה, זאת חובה מוסרית וכלכלית כלפי ילדנו ובן או בת הזוג שלנו. מדוע הכרחי לעשות ביטוח חיים?

מוות הוא חלק אינטגרלי מהחיים. אך הוא נושא שכמעט לא מצוי בשיח שלנו. אף אחד לא אוהב לדבר על המוות ולא להזכיר אפילו ברמז את המוות של עצמו או מי מקרוביו.
במהלך רוב שנות חיינו אנחנו עסוקים בהדחקת מחשבות על המוות ונמנעים מלחשוב או להרהר בו. מסיבה זו, אנחנו לא מתכוננים אליו. אומנם ברוב המקרים, בא המוות בהפתעה וללא ידיעה מוקדמת. אך בכל זאת חשוב להתכונן אליו, במיוחד מי שיש לו משפחה-בת זוג וילדים.

ביטוח חיים, הוא הכנה ליום בו מפסיקים החיים. חשוב להיות מוכנים ליום הזה, לפחות מהבחינה הכלכלית. כשאחד מבני הזוג נפטר, מקבל בן הזוג השני פיצוי כספי מהביטוח חיים על פי המסוכם בחוזה. הפיצוי יכול להיות חד פעמי או בתקציב שוטף מידי חודש עד פטירת בן הזוג. 

ללא ביטוח חיים, מקרה מוות יכול לסבך את המשפחה מבחינה כלכלית, היציבות שידעה המשפחה מתפרקת והקושי עשוי להיות גדול מידי ולגרור אחריו נזקי משנה נוספים. 
לדוגמא: אם בן הזוג מרוויח 10000 ₪ בחודש ונפטר, ולו ילדים קטנים ואישה צעירה, סכום זה יחסר לבת הזוג לגידול הילדים מידי חודש.  לכן יש לוודא שבמידה וחס וחלילה סיטואציה כזאת תקבל האישה תקציב חודשי שוטף בגובה זה או בתשלום חד פעמי בגובה של מיליון ₪.
דקל סוכנות לביטוח בע"מ  מציעה לכם מגוון של ביטוחי חיים מותאמים, כך שתוכלו להבטיח את עתידם של ידיכם במקרה שחלילה יארע לכם משהו. ביטוח חיים כולל ביטוח סיכונים מיוחדים וביטוח בסיסי באופן שמכסה את כל האפשרויות.
צוות הביטוח של דקל סוכנות לביטוח עומד לרשותכם על מנת לעזור ר לכם לבחור את ביטוח החיים המתאים לכם ביותר. בדקל סוכנות לביטוח , מודעים לרגישותו של הנושא ועושים הכול כדי שתוכלו לקבל החלטות מושכלות ונבונות עבור עתידם של כל בני המשפחה.
צוות סוכני הביטוח  של דקל, יעמוד לרשותכם לא רק בשעת רכישת ביטוח החיים, אלא חלילה גם במקרה שהביטוח יצטרך להיות מופעל. אנחנו נלווה את בני המשפחה בנאמנות ובמקצועיות, לפחות כדי שהסעיף הכלכלי לא יהווה נטל והם יוכלו לממש את כל זכויותיהם ללא מאבקים מיותרים.
לא משנה בני כמה אתם ומהם הסיכונים האישיים שאתם נוטלים בחייכם האישיים. בכל מקרה אם יש לכם משפחה וילדים. זה הזמן לדאוג להם ולרכוש ביטוח חיים באמצעות דקל סוכנות לביטוח שמבטיחה לכם ביטחון אמתי.
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338