ביטוח קולקטיבי סיעודי // כל מה שרציתם לדעת

עד לפני כ-3 שנים ניתן היה לחתום על חוזה ביטוח קולקטיבי סיעודי מול חברות הביטוח הגדולות. בשנת 2014 בוטל החוק ונכנסו תקנות חדשות במקומו שמטרתן להקל ולסייע לקשישים בהגיעם לגיל בו הם נזקקים לטיפול סיעודי בבית או במוסד. אנחנו בדקל סוכנות לביטוח מתמחים בביטוח סיעודי פרטי ריכזנו עבורכם את המידע החשוב על חוק הקולקטיבי- סיעודי שבוטל.

מה הוא ביטוח קולקטיבי סיעודי?
ביטוח קולקטיבי סיעודי הוא חוק שהיה קיים עד לפני מספר שנים במסגרתו חברות הביטוח אפשרו חוזה ביטוח סיעודי לקבוצות אנשים גדולות כמו חברי קיבוץ, חברי ארגונים, חברות גדולות וגם של המגזר הציבורי. הביטוח הקולקטיבי סיעודי אפשר למבוטחים לקבל תנאים סיעודיים אם יגיעו למצב זה במחירים נמוכים. במהלך הזמן נוצרו קונפליקטים כלכליים והחוק בוטל.

מדוע בוטל החוק?
חוק הביטוח הקולקטיבי סיעודי בוטל מתוך שתי סיבות עיקריות: האחת ריבוי המבוטחים הקולקטיביים שדרש מחברות הביטוח לשלם סכומי עתק למגזר רחב באוכלוסייה בזמן נתון. המצב שנגרם עקב כך הוא חוסר היכולת הפיננסית של חברות הביטוח לעמוד בהוצאות התשלומים. סיבה נוספת לכך היא הפרמיות הנמוכות כאשר המבוטחים היו צעירים שעלו בהגיעם לגיל מבוגר.
אנחנו בדקל חברה לביטוח בע"מ מתמחים בחוזה ביטוח סיעודי פרטי

ביטוח סיעודי פרטי
אנחנו בדקל סוכנות לביטוח בע"מ מתמחים בתנאי חוזה ביטוח סיעודי פרטי. ביטוח סיעודי פרטי לרוב היא אפשרות המוענקת על ידי חברות הביטוח הפרטיות . 
כיום למחצית מחברי קופות החולים יש  ביטוח סיעודי קולקטיבי אך ביטוח זה מוגבל ל 5 שנים הראשונות בלבד. אצלנו המבוטח זוכה להתאמה אישית של הביטוח הסיעודי והכוונה מקצועית על ידי סוכני הביטוח המומחים כל האותיות הקטנות של הביטוח, ויודעים כיצד לממש אותו חלילה בעת פקודה.

השפעה על המבוטחים
המבוטחים שהיו חתומים תחת חוזי ביטוח קולקטיבי סיעודי בעת שינוי החוק נאלצו לשנות את תנאי החוזה שלהם בהתאם ובמשך זמן רב התקיימו מגעים עם משרד האוצר על מנת לפתור את הבלבול שחוו חברות הביטוח לאחר ביטול החוק.

אנחנו בדקל חברה לביטוח בע"מ מתמחים בחוזה ביטוח סיעודי פרטי ומעניקים לכם את כל המידע החשוב. לקבלת פגישת התאמה  אישית חינם התקשרו אלינו 03-5338338
 
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338