ביטוח סיעודי פרטי // הביטוח המשתלם ביותר

אצלנו בדקל חברה לביטוח מציעים עבור כלל לקוחותינו ביטוח סיעודי פרטי משתלם ובמחירים אטרקטיביים בכל חברות הביטוח .  מהם היתרונות של ביטוח סיעודי פרטי?
אצלנו תיהנו מיחס וליווי אישי, התאמת חוזה הביטוח לצרכי המבוטח ואמינות השירות. אם אתם מחפשים חברה מקצועית שתטפל בענייני הביטוח הסיעודי שלכם ותבטיח לכם טיפול רפואי למצב סיעודי, אצלנו בדקל סוכנות לביטוח תוכלו ליהנות מכלל השירותים תחת קורת גג אחת.

מה הוא ביטוח סיעודי פרטי?
ביטוח סיעודי פרטי הוא חוזה הנחתם בין חברת הביטוח למבוטח, הביטוח מעניק סכום כסף מסוים אחת לחודש בהתאם לתנאים בחוזה, המיועד לכיסוי הוצאות רפואיות בגין מצב סיעודי. הביטוח יכול להיות מנוצל על ידי המבוטח לטיפול שוטף ביתי על ידי מטפל סיעודי וציוד רפואי, אשפוז בבית חולים או שהיה במוסד שיקומי עקב מצב סיעודי ועוד, אשפוז בבית אבות או מוסד סיעודי בהתאם לביטוח ועוד. 

מי מקבל קצבה סיעודית מביטוח לאומי ? 
והתשובה היא אך ורק לחולים וקשישים שנמצאים במצב המוגדר כסיעודי (ולא לנפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה ). הגדרת מצב סיעודי הוא מצב בו אדם אינו מסוגל לעשות פעולות בסיסיות בכוחות עצמו כמו למשל: לקום, להתלבש, לשכב, לאכול, לנוע, לשתות ועוד פעולות המגבילות  אותו ואת אורח חייו. בנוסף תחת הגדרה זו נכנסת גם תשישות נפש הכוללת פגיעה ביכולות קוגניטיביות המשפיעות על התמצאות, זיכרון ועוד.
יתרונות ביטוח סיעודי פרטי רבים ומגוונים ומשפיעים באופן חיובי על מצבם הבריאותי של חולים וקשישים.

יתרונות ביטוח סיעודי פרטי
יתרונות ביטוח סיעודי פרטי רבים ומגוונים ומשפיעים באופן חיובי על מצבם הבריאותי של הקשישים, על איכות הטיפול הרפואי ועל היחס האישי. ביטוח סיעודי פרטי מותאם לכל מבוטח בהתאם למשתנים שונים כמו גיל המבוטח, מצבו הרפואי, סכום הגמלה אותה הוא מעוניין לקבל ועוד. התאמת התנאים וחוזה הביטוח מספקים הבטחת הכנסה חודשית למבוטח בהתאם לחוזה שנחתם עם חברת הביטוח. כמו כן הגמלה מכסה את הטיפול הסיעודי אותו הוא מקבל ועל ידי כך יוכל הקשיש לבחור האם לקבל טיפול סיעודי בביתו או במוסד בהתאם לצרכיו האישיים.
בזכות סוכן ביטוח אישי תוכלו לממש את הביטוח הסיעודי ביום פקודה בקלות ובביטחון, כמו כן גם תקבלו את הייעוץ המקצועי ביותר להתאמת ביטוח ראוי ומתאים לכם.

אנחנו בדקל סוכנות  לביטוח מתמחים בחוזי ביטוח סיעודי פרטי, אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים התקשרו כבר עכשיו 03-5338338
 
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338