ביטוח בריאות // לוקחים אחריות

הידעתם? תרופות למחלות סרטן יכולות מוכחות אינן כלולות בסל הבריאות ועלותם יכולה להגיע לעשרות אלפי דולרים בחודש! ביטוח הבריאות הלאומי במדינת ישראל הוא מעולה ביחס למדינות אחרות, אך עדיין אינו מספיק. לוקחים אחריות, עושים ביטוח בריאות פרטי.

כולנו רוצים להיות בריאים. דיבור על מחלות, תאונות ומקרי חירום, לא נעים לנו ואנחנו מעדיפים להתעלם ממנו ולא לדבר על זה, כמו שנהגו הסבתות שלנו להגיד : "לא לפתוח פה לשטן".
אולם, בואו נתבונן במציאות. המציאות לא פשוטה. התבוננות קצרה, של כמה דקות. בוא נחשוב "כמה אנשים חולים אנחנו מכירים באופן אישי? לכמה מקרים קשים של מחלות וצרכם רפואיים אנחנו נחשפים מדי חודש? מידי שבוע?
המספרים הם קשים והנתונים הכרוכים בהם עצובים. כל אחד מכיר אנשים חולים, משפחות בהן בן משפחה חלה במחלה מסוימת או נצרך לניתוח דחוף ,יקר ומיוחד. מעבר לסבל, הצער והקושי הכרוכים בהתמודדות עם המחלה, קיים קושי נוסף. עלויות הטיפול במחלות שונות הן עלויות יקרות במיוחד. סל התרופות והטיפולים שמעניקה המדינה באמצעות קופות החולים הוא רחב ומשתדל להתעדכן ולהתחדש, אך עדיין אינו כולל את כל הצרכים וטיפולים יקרים מצילי חיים שעלותם עומדת על עשרות אלפי דולרים מידי חודש, ולפעמים מדובר על תרופות המיועדות להארכת  החיים או לשפר את איכותם. 
בכדי להיות בטוחים שבמקרה של צרה רפואית חלילה, יעמדו לרשותכם  כל האפשרויות הרפואיות הקיימות, רצוי ומומלץ לרכוש בטוח בריאות פרטי. ביטוח הבריאות מקיף סוגים רבים של מקרים רפואיים ובמקרה של מחלה לא עלינו, תוכלו לקבל החזר כספי על ההוצאות הרפואיות בלי שתצטרכו לבצע שיקולים כספיים בשעת המשבר הרפואי ובלי שתצטרכו להזדקק לחסדי אחרים.
חברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ . מציעה לרכוש באמצעותה ביטוח בריאות מקיף ומקצועי. צוות "דקל, סוכנות לביטוח". הוא צוות מסור, קשוב ואכפתי, שיעניק לכם התאמה והכוונה בכל מה שקשור לרכישת ביטוח הבריאות ותוכלו לסמוך עליו שבעת צרה רפואית חס וחלילה, הוא יעמוד לצדכם ויסייע לכם לממש את כל הזכויות הרפואיות המגיעות לכם באמצעות הביטוח.
ב"דקל", תמצאו אנשים טובים וקשובים, מומחים לענייני הביטוח השונים שיוכלו לשבת אתכם ולהסביר לכם לפרטים את הרכב הביטוח ואת כל הסעיפים בו, תוכלו לשאול שאלות ולברר את כל הפרטים וכך לרכוש ביטוח בריאות מקיף ורציני שעונה על כל הצרכים שעלולים להיות לכם.
דקל סוכנות לביטוח עובדת עם חברות הביטוח :הראל,פניקס,מגדל,מנורה,כלל והכשרה 
למרות החשש ואי הנעימות הכרוכה בעיסוק בנושא, רכישת ביטוח בריאות היא מעשה הכרחי אחראי וחשוב במציאות של ימנו.

התקשרו עכשיו לדקל סוכנות לביטוח בע"מ 
 ותאמו פגישה  אישית: 03-5338338
 
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338