פוליסת חיסכון היא אחת מן הדרכים אשר מאפשרות לאנשים ליצור לעצמם חיסכון כספי לימים קשים או לתקופה עתידית כלשהי. פוליסת חיסכון היא מעין שילוב בין פוליסת ביטוח לבין תוכנית חיסכון, כלומר מדובר בתוכנית חיסכון לכל דבר, אלא שנוספים לה מרכיבים ביטוחיים. פוליסת חיסכון מאפשרת הפקדה חודשית של כספים לפוליסה, בסכום של כמה מאות ₪ בחודש, או הפקדה חד פעמית בפתיחת הפוליסה, בסכום של כ-10000 ₪ לכל הפחות. בדקל סוכנות לביטוח בע"מ אתם יכולים ליצור פוליסת חיסכון שמתאימה לכם בדיוק.

איך זה עובד?
במרבית הסוגים של פוליסת חיסכון, ניתן למשוך את כספי החיסכון בכל זמן שבו יש בהם צורך. לרוב תהליך המשיכה של הכספים אורך מספר ימים, ובדרך כלל ישנה אפשרות למשוך רק חלק מן החיסכון ולא את כולו. פוליסת חיסכון משמשת במרבית המקרים לטווח קצר או בינוני, ולא לטווח ארוך. הכסף שמופקד בפוליסת החיסכון יושקע על ידי חברת הביטוח במסלולי השקעה שונים, אותם יכול הלקוח לבחור על פי רמת הסיכון שבה הוא מעוניין. ניתן להשקיע באגרות חוב, במניות, בתעודות סל, בניירות ערך בחוץ לארץ ובאפיקי השקעה דומים נוספים. 

יתרונות של פוליסת חיסכון
פוליסת חיסכון מוגדרת במרבית המקרים כביטוח חיים. משום כך, היא נהנית מהטבות מס כמו ביטוח חיים. כאשר מושכים את הכספים מפוליסת החיסכון, מוטל מס אך ורק על הרווחים שצברה הפוליסה, ולא על סכום הקרן המקורי. עם זאת, חשוב לדעת שלא כל פוליסת חיסכון מוגדרת כביטוח חיים, ופוליסות כאלה לא יהיו זכאיות להטבות מס. יתרון נוסף של פוליסת חיסכון הוא האפשרות למנות מוטבים שאליהם תעבור הפוליסה, במקרה של מוות של בעל הפוליסה – בדומה לביטוח חיים, מה שלא ניתן לעשות, למשל, בחיסכון באמצעות קרנות נאמנות וכדומה. 

דקל סוכנות לביטוח בע"מ
 דקל סוכנות לביטוח בע"מ מאפשרת לכם ליהנות ממספר גדול של מסלולים של פוליסת חיסכון, בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולגיל שלכם. עם דקל סוכנות לביטוח בע"מ תוכלו לבחור באופן מושכל את אפיקי ההשקעה של הכספים שלכם, וליהנות מחיסכון כלכלי משמעותי ומכל היתרונות והטבות המס של פוליסת חיסכון. השירות של דקל סוכנות לביטוח בע"מ הוא שירות מקצועי ואיכותי, אשר מאפשר לכם ליהנות משקט ומביטחון, בידיעה שהכסף שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר, ושאין לכם סיבה לדאגה.
מעוניינים בפוליסת חיסכון? בואו לפתוח אותה בחברת דקל סוכנות לביטוח בע"מ!

פוליסת חיסכון מהי? // לרבות יתרונות הפוליסה

 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338