טיפול סיעודי בבית או במוסד סיעודי // עלויות מעודכנות לשנת 2015

טיפול באדם הזקוק לסיוע סיעודי הן בבית והן במוסד סיעודי מחייב טיפול ותמיכה צמודה למטופל. לפני שבוחרים את הסיוע הסיעודי הנכון ביותר עבור הקשיש כדאי לדעת מה הן העלויות וטווח המחירים החודשי העומד לפניכם. אנחנו בדקל סוכנות לביטוח ריכזנו עבורכם את המחירים המעודכנים ביותר לשנת 2015 ומתמחים בביטוח סיעודי לקשישים.

מי הוא חולה סיעודי?
ראשית על מנת להבין את נושא ביטוח סיעודי ועלויותיו עלינו להבין תחילה את ההגדרה של חולה סיעודי והאם זה מתאים לקשיש.  חולה סיעודי מוגדר כאדם שאינו יכול לבצע פעולות בסיסיות בכוחות עצמו לדוגמא: לקום מהמיטה, להתלבש, לשכב, לאכול או לשתות או שתנועותיו מוגבלות ואינו מצליח לשמור על יכולת תנועה תקינה באופן עצמאי. טיפול באדם במצב סיעודי מצריך הוצאה כספית גדולה ולכן חשוב מאוד שתהיה פוליסת ביטוח סיעודית לקשיש.

טיפול סיעודי בבית
עלויות טיפול סיעודי בבית יכולות להיות יקרות וגבוהות מאוד, רוב הפעמים קשישים שאינם מבוטחים בביטוח סיעודי אינם יכולים להרשות לעצמם טיפול סיעודי בבית. הטיפול הביתי דורש להעסיק מטפל סיעודי לעיתים במשך 24 שעות ביממה, ציוד רפואי חשוב ועוד. עלויות הטיפול יכולות להגיע לכ- 8000 ₪ לא כולל תרופות ולעיתים אף יותר.

אשפוז במוסד סיעודי
אשפוז אדם במצב סיעודי במוסדות סיעודיים המתמחים להענקת השירות והטיפול גם הוא גבוה ויקר. עלויות טיפול במוסד המעניק טיפול סיעודי יכול לנוע בין 14000- 20000 שקלים בחודש. למשפחות רבות קשה לעמוד תחת הנטל הכלכלי ולכן חשוב מאוד לדאוג לקשיש לביטוח סיעודי במקרה ויגיע למצב זה.

ביטוח רפואי פרטי בדקל
אנחנו בחברת דקל חברה לביטוח מתמחים בהתאמת חוזה ביטוח סיעודי לכל אדם. אנו מתחשבים במצב הבריאותי, בגילו של המבוטח בזמן החתימה על הפוליסה, בהיקף השירותים ובגובה הגמלה אותה הוא מעוניין לקבל עבור שירותים סיעודיים.
אצלנו בדקל סוכנות  לביטוח תיהנו מיחס אישי וחם לאורך כל הדרך, אנחנו כאן כדי לדאוג לאינטרסים שלכם.

התקשרו כבר עכשיו ותאמו פגישה אישית עם סוכני הביטוח שלנו. 
 
 
  כל הזכויות שמורות לדקל סוכנות לביטוח בע"מ   //  סניף הוד השרון   , ת.ד 233   03-5338338